SportoLinija.lt – internetinė sporto prekių parduotuvė

SportoLinija.lt – internetinė sporto prekių parduotuvė, kurią vysto ir administruoja VšĮ sporto agentūra „Sporto projektai“. Ši organizacija įkurta 2007 metais. Agentūros pagrindinė veikla – sporto renginių organizavimas bei internetinių sporto projektų kūrimas, vystymas bei administravimas.

VšĮ sporto agentūra „Sporto projektai“ nuo 2011 pradėjo vykdyti internetinės prekybos veiklą. Pradžioje buvo sukurta specializuota krepšinio prekių parduotuvė, o vėliau (2013 metais) buvo paleista ir kiek platesnę rinką apimanti internetinė sporto prekių parduotuvė „SportoLinija.lt“.

Šioje sporto prekių parduotuvėje parduodami tik originalūs, firminiai produktai. „SportoLinija.lt“ kataloge galite rasti tokių garsių prekinių ženklų produkcijos kaip Nike, Adidas, Spalding, Molten, Mcdavid ir kitų. Taip pat prekiaujame ir Lietuvos gamintojų produktais.

Parduotuvės administracija stengiasi savo klientams pasiūlyti pačią geriausią, kokybiškiausią rinkoje esančią produkciją už pačią priimtiniausią kainą. Stengiamės būti itin profesionalūs bei geranoriški ir aptarnavimo srityje. Mūsų tikslas, kad klientas liktų patenkintas įsigyta prekę mūsų elektroninėje sporto parduotuvėje.

Dalis lėšų gautų iš el.prekybos skiriama visuomeninių sporto renginių organizavimui. VšĮ sporto agentūros „Sporto projektai“ vienas iš tikslų – prisidėti prie sportiškesnės ir sveikesnės visuomenės kūrimo. Vykdomais projektas siekiame įtraukti kuo daugiau žmonių į sportinę veiklą.

Taip pat aktyviai bendradarbiaujame su įvairiomis sporto įstaigomis ir jų nariams pristatome mūsų internetinę sporto prekių parduotuvę bei kitas atliekamas veiklas. Pasisakome už kooperaciją ir bendrų tikslų įgyvendinimą.

SportoLinija.lt internetinės parduotuvės pristatymas Kauno krepšinio lygos renginio metu

sportolinija.lt

sportolinija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *