Molten ir Spalding krepšinio kamuoliai

spalding krepsinio kamuoliai

Krepšinio kamuoliai – viena populiariausių prekių mūsų internetinėje sporto prekių parduotuvėje „SportoLinija.lt“. Šiuo metu pasiūloje galite rasti dviejų gamintojų krepšinio kamuolius – Spalding ir Molten. Šios dvi kompanijos pagal krepšinio kamuolių pardavimus yra lyderės visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva. Mūsų šalies krepšinio mėgėjai ir profesionalai taip pat dažniausiai renkasi šių formų kamuolius.

Molten krepšinio kamuoliai

Molten krepšinio kamuoliai Lietuvoje jau eilę metų yra patys populiariausi. Kodėl? Visų pirma, Molten kamuolys yra oficialus Pasaulio, Europos čempionatų bei Olimpinių žaidynių krepšinio kamuolys. Kadangi mūsų nacionalinė vyrų rinktinė minėtuose čempionatuose dalyvauja nuolat, tad automatiškai ir oficialaus krepšinio kamuolio populiarumas didėja. Taip pat prieš 2011 metų Europos krepšinio čempionatą Lietuvoje vyko Molten kamuolių mušinėjimo akcija (buvo siekiama rekordo), kurios metu buvo nemokamai išdalinta net 50tūkst. krepšinio kamuolių. Ši marketinginė strategija taip pat labai prisidėjo prie Molten kamuolių populiarumo mūsų šalyje.

molten-bgg7x-krepsinio-kamuolys2

Taip pat Molten kamuoliai yra daugelio Lietuvos nacionalinių krepšinio lygų oficialūs žaidimo įrankiai. Tiek vyrų, tiek moterų, tiek ir vaikų čempionatuose. Pavyzdžiui Molten BGG7x yra oficialus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) kamuolys.

Spalding krepšinio kamuoliai

Tuo tarpu su Spalding krepšinio kamuoliais rungtyniauja stipriausių Amerikos ir Europos krepšinio lygų žaidėjai. Spalding TF-1000 Unite yra oficialus Eurolygos krepšinio kamuolys, o JAV nacionalinėje lygoje jau net kelis dešimtmečius rungtyniaujama su Spalding NBA GameBall kamuoliu.

spalding-tf-krepsinio-kamuolys-bc-boom

Taip pat Spalding krepšinio kamuoliai yra itin populiarūs Lietuvos miestų mėgėjų lygose bei įvairiuose 3×3 gatvės turnyruose. Kita vertus, Spalding produkcijos distributoriams nelabai yra ir kito pasirinkimo mūsų šalyje, nes Molten kompanija aktyvią pardavimų veiklą pradėjo ankščiau ir užsiėmė lyderio pozicijas profesionaliose lygose.

spalding tf 500

Reziumuojant galime pasakyti, jog tiek Molten ir Spalding krepšinio kamuoliai yra itin kokybiški ir ilgaamžiai. Tad daugeliui atveju pasirinkimas sprendžiasi atsižvelgiant į dizainą bei į kamuolio paviršių. Dauguma renkasi tą krepšinio kamuolį, kuris maloniausiai „limpa“ prie rankos. Taip pat renkantis kamuolį reikia įvertinti ir kur su juo planuojate žaisti – salėje ar lauke. Nuo to priklauso ir krepšinio kamuolio ilgaamžiškumas. Jei ant asfalto dangos žaisite su minkštesnės odos kamuoliu skirtu žaisti salėje, tad akivaizdu, kad ir jo dėvėjimasis bus kur kas spartesnis. Iškilus klausimams kviečiame susisiekti su mumis ir mes jums padėsime išsirinkti tinkamą prekę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *