McDavid HexPad 6446 – kojų apsaugos krepšiniui

Koju apsaugos krepsiniui
McDavid kojų apsaugos HexPad 6446

Stebėdami krepšinio rungtynes tikriausiai atkreipėte dėmesį, kad daugelis profesionalių atletų dėvi kelių apsaugas. Pastaraisiais metais jos tampa vis populiaresnės, o viena iš rinkos lyderių yra McDavid HexPAD 6446. Dalis sportininkų dar vis yra nusiteikę prieš įvairias apsaugas. Visgi šios kojų apsaugos krepšiniui turi nenuginčijamą naudą.

Išsaugokite savo kojas sveikas

Viena iš svarbiausių šios prekės funkcijų – efektyvi apsauga nuo sumušimų ir nubrozdinimų. Tie, kas yra žaidę krepšinį, ar kitą kontaktinį sportą puikiai supras. Puikus pavyzdys yra kuomet lendate iš užtvaros ir susiduriate keliais su varžovu. Taip pat besiveržiant arčiau krepšio dažnai pasitaiko kontaktų, nuo kurių nukenčia jūsų kojos. Hex technologija paremtos kojų apsaugos krepšiniui McDavid HexPad 6446R puikiai padeda sušvelninti tokius susidūrimus. Po pirmos treniruotės ar varžybų su šiomis krepšinio apsaugomis tikrai pajausite skirtumą. Pirmiausia, atsiras didesnis pasitikėjimas. Sumažėjus baimei susižeisti, galėsite agresyviau bei drąsiau sužaisti.

Šių kelių apsaugos krepšiniui įsigijimą tikrai verta apsvarstyti ir tiems, kurie daug laiko praleidžia lauko aikštelėse. Ypatingai krepšinio aikštelėse su asfalto danga ar plastmase. Kritimas ant asfalto dažniausiai baigiasi nubrozdinta oda. Kelių apsaugos padeda išvengti tokio pobūdžio sužeidimų arba juos visiškai minimalizuoti.

Naudojamos technologijos sukuria komforto pojūtį

Dar viena svarbi savybė suteikianti komforto yra termoreguliacija. Sportuojant kelio sąnarys ir raumenys išlieka šildomi. Tai suteikia komforto ir sumažina traumų riziką. Ypatingai yra svarbu kuomet truputį atvėstate ir vėl einate sportuoti. Prie komforto prisideda ir hDc (drėgmės valdymo) technologija. Tai sukuria sausumo pojūtį, kuris intensyviai sportuojant yra tikrai malonus.

Apibendrinimas

Susumavus visus pliusus tai yra labai dėmesio vertas produktas. Tiek suteikiama apsauga, tiek komfortas tikrai gali pasitarnauti kiekvienos sporto šakos atstovui. Be abejo, tai gali būti ir puiki pagalba darbe, kuriame reikia gali pasitaikyti kontaktų ar tenka dirbti pavojingomis sąlygomis.

Dominuokite aikštelėje su HexPad:

• Prailginta versija. Patogiau ir dar didesnė apsauga nuo sumušimų ir įbrėžimų.
• hDc drėgmės valdymo sistema. Vėsos ir sausumo pojūtis.
• Galima skalbti skalbyklėje
• Į komplektą įeina 2 vnt.
• Daugiau pasitikėjimo savimi kontaktiniame sporte.
• Sudėtis: 80% nailonas, 20% elastanas polietileno puta (Hex Pad).
• Dydžiai labai lengvai pritaikomi, tinka ir labai plonoms kojoms.

Kelių apsaugos krepšiniui McDavid HexPad 6446 – prekės pakuotės nuotrauka

keliu apsaugos krepsiniui
Kelių apsaugos krepšiniui

McDavid HexPad 6446 kojų apsaugas krepšiniui galite įsigyti SportoLinija.lt internetinėje parduotuvėje. Prekę pristatysime jūsų nurodytu adresu Lietuvoje per 1-2 darbo dienas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *